GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHLARI MAYIS 2018 |
OKULUN ADI | TELEFON NO | TARİH | HİZMET SAATLERİ |
1. BÖLGE (ODUNPAZARI) | | | |
Battalgazi Ortaokulu | 2393783 | 30.04.2018/14.05.2018/28.05.2018 | 9:00 - 10:30 |
Cengiz Topel İlkokulu | 2393798 | 30.04.2018/14.05.2018/28.05.2018 | 11:00-13:00 |
Süleyman Havva Kamışlı ilkokulu | 2393789 | 30.04.2018/14.05.2018/28.05.2018 | 13:20-16:30 |
23 Nisan İlkokulu | 2393789 | 30.04.2018/14.05.2018/28.05.2018 |
2. BÖLGE (ODUNPAZARI) | | | |
Plevne Özel İdare Ortaokulu | 2192300 | 15.05.2018/29.05.2018 | 9:25-10:30 |
Nasrettin Hoca İlkokulu | 2190690 | 15.05.2018/29.05.2018 | 10:50-12:50 |
Vali Münir Raif Güney İlkokulu | 239379 | 15.05.2018/29.05.2018 | 13:10:-15:00 |
Mehmet Gedik Ortaokulu | 2393781 | 15.05.2018/29.05.2018 | 15:15-17:00 |
3. BÖLGE (ODUNPAZARI) | | | |
Şehit Yalçın Baykuş Ortaokulu | 2451860 | 02.05.2018/16.05.2018/30.05.2018 | 9:00-10:30 |
Zübeyde Hanım İlkokulu | 2500509 | 02.05.2018/16.05.2018/30.05.2018 | 11:00-13:00 |
Hasan Polatkan Ortaokulu | 2190008 | 02.05.2018/16.05.2018/30.05.2018 | 13-20-15:50 |
Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu | 2190008 | 02.05.2018/16.05.2018/30.05.2018 |
4. BÖLGE (TEPEBAŞI) | | | |
Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu | 3380033 | 03.05.2018/17.05.2018/31.05.2018 | 9:00 - 10:30 |
İsmetpaşa İlkokulu | 3222012 | 03.05.2018/17.05.2018/31.05.2018 | 11:00-13:00 |
Ali Rıza Efendi İlkokulu | 3222066 | 03.05.2018/17.05.2018/31.05.2018 | 13:00-15-40 |
Arif Nihat Asya Ortaokulu | 3212505 | 03.05.2018/17.05.2018/31.05.2018 |
5. BÖLGE (TEPEBAŞI) | | | |
Mimar Sinan Ortaokulu | 3222014 | 04.05.2018/18.05.2018 | 9:00-10:40 |
Ziya Gökalp İlkokulu | 3222061 | 04.05.2018/18.05.2018 | 11:00-12:30 |
Avukat Şahap Demirer İlkokulu | 3222015 | 04.05.2018/18.05.2018 | 12:40-14:00 |
Sinan Alağaç Ortaokulu | 3201637 | 04.05.2018/18.05.2018 | 14:00-15:30 |
6. BÖLGE (TEPEBAŞI) | | | |
Avukat Mail Büyükerman İlkokulu | 3351625 | 07.05.2018/21.05.2018 | 9:00-11:00 |
Ticaret Odası Ortaokulu | 3151837 | 07.05.2018/21.05.2018 | 11:10-12:30 |
Cahit Kural İlkokulu | 3352665 | 07.05.2018/21.05.2018 | 12:40-15:00 |
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu | 3206655 | 07.05.2018/21.05.2018 | 15:00-17:10 |
7. BÖLGE (TEPEBAŞI) | | | |
Cevat Ünügür İlkokulu | 3402021 | 08.05.2018/22.05.2018 | 9:20-10:50 |
75.Yıl Özel İdare İlkokulu | 3404656 | 08.05.2018/22.05.2018 | 11:00-12:30 |
Fahri Günay Ortaokulu | 3402323 | 08.05.2018/22.05.2018 | 12:40-14:50 |
Reşat Benli İlkokulu | 3244414 | 08.05.2018/22.05.2018 | 15:00-17:10 |
8. BÖLGE (TEPEBAŞI) | | | |
Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu | 3350075 | 09.05.2018/23.05.2018 | 9:20-10:50 |
Ahmet Olcay İlkokulu | 3201119 | 09.05.2018/23.05.2018 | 11:00-12:30 |
Barbaros İlkokulu | 3352668 | 09.05.2018/23.05.2018 | 13:00-14:50 |
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu | 3352667 | 09.05.2018/23.05.2018 | 15:00-17:00 |
9. BÖLGE (TEPEBAŞI) | | | |
TOKİ Şehit Emre Bolat İlkokulu | 3140360 | 10.05.2018/24.05.2018 | 9:00-10:50 |
Yrb Mehmet Yaşar Gülle İlköğretim Okulu | 3352677 | 10.05.2018/24.05.2018 | 11:15-13-00 |
Kardeşler Ortaokulu | 3201119 | 10.05.2018/24.05.2018 | 13:20-15:40 |
10.BÖLGE (ODUNPAZARI)(Sultandere) | | | |
Hacı Feride Koruyucu İlkokulu | 2181414 | 11.05.2018/25.05.2018 | 9:30-10:50 |
Metin Sönmez İlkokulu | 2180251 | 11.05.2018/25.05.2018 | 11:00-12:30 |
Erdal Abacı İlkokulu | 2375676 | 11.05.2018/25.05.2018 | 13:00-14:50 |
Hızırbey İmamhatip Ortaokulu | 230 01 40 | 11.05.2018/25.05.2018 | 15:00-16:45 |