ŞUBAT AYI GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHI
ŞUBAT AYI GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHI
OKULUN ADI | TELEFON NO | TARİH | HİZMET SAATLERİ |
1. BÖLGE (ODUNPAZARI) | | | |
Battalgazi Ortaokulu | 2393783 | 04.02.2019/18.02.2019 | 9:00 - 10:30 |
Cengiz Topel İlkokulu | 2393798 | 04.02.2019/18.02.2019 | 11:00-13:00 |
23 Nisan İlkokulu | 2393789 | 04.02.2019/18.02.2019 | 13:30-16:30 |
|
2. BÖLGE (ODUNPAZARI) | | | |
Plevne Özel İdare Ortaokulu | 2192300 | 05.02.2019/19.02.2019 | 9:25-10:30 |
Şehit Onur İlkhan İlkokulu | 2191319 | 05.02.2019/19.02.2019 | 10:50-12:50 |
Vali Münir Raif Güney İlkokulu | 2393791 | 05.02.2019/19.02.2019 | 13:10:-15:00 |
Mehmet Gedik Ortaokulu | 2393781 | 05.02.2019/19.02.2019 | 15:15-17:00 |
3. BÖLGE (ODUNPAZARI) | | | |
Şehit Yalçın Baykuş Ortaokulu | 2451860 | 06.02.2019/20.02.2019 | 9:00-10:30 |
Zübeyde Hanım İlkokulu | 2500509 | 06.02.2019/20.02.2019 | 11:00-13:00 |
Hasan Polatkan Ortaokulu | 2190008 | 06.02.2019/20.02.2019 | 13-20-15:50 |
Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu | 2190008 | 06.02.2019/20.02.2019 |
4. BÖLGE (TEPEBAŞI) | | | |
Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu | 3380033 | 07.02.2019/21.02.2019 | 9:00 - 10:30 |
İsmetpaşa İlkokulu | 3222012 | 07.02.2019/21.02.2019 | 11:00-13:00 |
Ali Rıza Efendi İlkokulu | 3222066 | 07.02.2019/21.02.2019 | 13:00-15-40 |
Arif Nihat Asya Ortaokulu | 3212505 | 07.02.2019/21.02.2019 |
5. BÖLGE (TEPEBAŞI) | | | |
Sinan Alağaç Ortaokulu | 3201637 | 8.02.2019/22.02.2019 | 9:00-10:40 |
Ziya Gökalp İlkokulu | 3222061 | 8.02.2019/22.02.2019 | 11:00-12:30 |
Avukat Şahap Demirer İlkokulu | 3222015 | 8.02.2019/22.02.2019 | 12:40-14:00 |
Mimar Sinan Ortaokulu | 3222014 | 8.02.2019/22.02.2019 | 14:00-15:30 |
6. BÖLGE (TEPEBAŞI) | | | |
Avukat Mail Büyükerman İlkokulu | 3351625 | 11.02.2019/25.02.2019 | 9:00-11:00 |
Ticaret Odası Ortaokulu | 3151837 | 11.02.2019/25.02.2019 | 11:10-12:30 |
Cahit Kural İlkokulu | 3352665 | 11.02.2019/25.02.2019 | 12:40-15:00 |
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu | 3206655 | 11.02.2019/25.02.2019 | 15:00-17:10 |
7. BÖLGE (TEPEBAŞI) | | | |
Cevat Ünügür İlkokulu | 3402021 | 12.02.2019/26.02.2019 | 9:00-10:50 |
75.Yıl Özel İdare İlkokulu | 3404656 | 12.02.2019/26.02.2019 | 11:00-12:30 |
Fahri Günay Ortaokulu | 3402323 | 12.02.2019/26.02.2019 | 12:40-14:50 |
Reşat Benli İlkokulu | 3244414 | 12.02.2019/26.02.2019 | 15:00-17:10 |
8. BÖLGE (TEPEBAŞI) | | | |
Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu | 3350075 | 13.02.2019/27.02.2019 | 9:00-10:50 |
Ahmet Olcay İlkokulu | 3201119 | 13.02.2019/27.02.2019 | 11:00-12:30 |
Barbaros İlkokulu | 3352668 | 13.02.2019/27.02.2019 | 13:00-14:50 |
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu | 3352667 | 13.02.2019/27.02.2019 | 15:00-17:00 |
9. BÖLGE (TEPEBAŞI) | | | |
TOKİ Şehit Emre Bolat İlkokulu | 3140360 | 14.02.2019/28.02.2019 | 9:00-10:50 |
Yrb Mehmet Yaşar Gülle İlköğretim Okulu | 3352677 | 14.02.2019/28.02.2019 | 11:15-13-00 |
Kardeşler Ortaokulu | 3201119 | 14.02.2019/28.02.2019 | 13:20-15:40 |
10.BÖLGE (ODUNPAZARI)(Sultandere) | | | |
Hacı Feride Koruyucu İlkokulu | 2181414 | 15.02.2019/01.03.2019 | 9:30-10:50 |
Metin Sönmez İlkokulu | 2180251 | 15.02.2019/01.03.2019 | 11:00-12:30 |
Hızırbey İmamhatip Ortaokulu | 230 01 40 | 15.02.2019/01.03.2019 | 13:00-16:30 |